Järve talus asub kaks äriühingut. Tsirgumäe Toidusalu MTÜ ja Põhjalill OÜ.

Põhjalill OÜ pakub 6 käigulisi õhtusööke erinevates kohtades Parmu ökokülas. Suvel on võimalus süüa „Parmupesas“ vabas looduses ning talvisel ajal koostöös Kaldavere turismitaluga nende kaminasaalis. Kogu menüü on mahedast toorainest ning kõik mis võimalik on ümberkaudsetest küladest.

Toidusalu tegeleb aktiivselt mahe toidu kasvatamisega.

6 käiguline õhtusöök

Hind 60 eurot + käive inimese kohta

Sample
Metsasalat oliivide ja parmesaniga

Salatist võib leida hooajalisi metsasalateid inspireeritud kohalikust põlismetsast. Oliivide, õli ja parmesaniga täiustatud salatile oleme valinud kvaliteetseid Itaalia maitseid.

Sample
„Blue Banana“ kõrvitsa püreesupp Shiitake seente ja hapu leivaga

Kõrvitsad oleme ise kasvatanud. Blue Banana kõrvitsate imepärase maitse teeb täiuslikuks praetud sibula ja küüslaugu kooslus. Oleme lisanud veidike ka ingverit ning kookospiima. Shiitake seened on kasvatatud Tsirgumäe külas ja on tunnustatud kvaliteediga imelised raviseened.

Sample
Lamminiidu pipraliha koos basiiliku ürdiõli kastmega

Lamminiidu pipraliha on valmistatud mahedast lihaveisest, kes on kasvanud Koiva jõe luhtadel.

Sample
Pasta Bolognese zuccini nuudlitega

Bolognese on valmistatud värskest hakklihast. Oleme kasutanud parimat tomatipüreed ning ökoloogilist punast veini valmistamaks teile parima Bolognese kastme Tsirgumäel. Zuccini on kasvatatud meie aias kuid talvisel perioodil tellime selle Hispaaniast.

Sample
Juustuvaagen koos kohalike lisanditega

Oleme kasutanud Metsavenna talu toodangut ning kõrvale pakume lisanditeks erinevaid hooajalisi moose ja lisandeid.

Sample
Marjakook

Vastavalt kokkuleppele valmistame koogi kohalikest marjadest. Kliendil on võimalus komplekteerida ise enda koogi koostisosad.