Kevadised talgud

Käib töö ja vile koos

Kevade hakul otsustasime võimalusel iga nädal pidada ühed talgud, sest üheskoos saab korraga rohkem tehtud ja lõbusam on ka. Tõsi küll, eelmisel reedel plaanis olnud talgud jäid ära, sest ilmataat ei soosinud meie plaanitud tegevusi kogukonnakeskuses – 21. aprilli hommikul oli õues ilus paks lumevaip, mis tähendanuks talguliste läbi vettimist. Pärastlõunal oli küll võimatu maastikult hommikuse lume jälgi leida, kuid olime rahul, et lükkasime talgud edasi. Seda enam, et täna oli imeline kevadilm. Kogukonnakeskus valmistati ette Puukäsitöö mõttepäevadeks, riisuti, lõhuti puid, tegeldi ratsaplatsiga.

Tänane talguilm tegi silmad ette eelmistele. Seni parim ilm oli meie seltskonna uute inimeste, Indreku ja Jandra talgutel. Ilm oli ilus päikseline ja ainult vahepeal sadas taevast laia lund alla. Ja kuigi talgutel pildistamine läheb meelest, sest kõigil on käed tööd täis, siis mõned pildid varasematest kordadest meeleolu edasi andmiseks:

Kuulge, kuidas see sirp ja vasar seal käisid?

“Kuulge, kuidas see nüüd käiski?”

talgulõuna

Talgu parim osa

31. märtsil, nädal pärast sellist ilusat ilma oli jälle lumi maas, aga siis see meid ei heidutanud. Talgulised Marelle juures:

lumised talgud

Hei-hoo, hei-hoo, käib töö ja vile koos

6. mail on aga Teeme ära talgupäev. Vaata kaardilt, kus on Sulle lähimad talgud!

This entry was posted in Ökoküla uudised. Bookmark the permalink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.